- Komerční sdělení -aktuálně

Matrace: Vyberte si tu pravou pro zdravý a klidný spánek

Spánkem strávíme velkou část svého života, proto se rozhodně vyplatí investice do kvalitní matrace. Právě ta vám totiž může zajistit klidný spánek, abyste se každé ráno probouzeli odpočatí a bez bolestí. Oblíbenou volbou jsou zdravotní matrace, nabízí se však i jiné možnosti.

Pro kvalitní spánek

Zdravotní matrace mnohdy můžete najít také pod podobným názvem – ortopedické matrace. Aby takto mohly být označovány, je třeba, aby prošly náročnými klinickými testy. Ty je následně důležité doložit příslušným certifikátem. Pouze tak můžete poznat, že se jedná o opravdu kvalitní produkt a prodejce se nesnaží nalákat vás na lákavý název. Jestliže vám tedy záleží, na čem spíše, při výběru buďte vždy pozorní a pečlivě zvažte všechny parametry.

Individuální rozměry

Většinou si lze bez problému vybrat z nabídky připravených produktů, které mají standardní rozměry. V některých případech však může mít postel jiné rozměry, ať už je to na základě vašich preferencí, či třeba potřebujete specifický rozměr pro svou ložnici. Pro takové situace se hodí možnost individuální úprava rozměrů lůžka. Prodejce je proto připraven provést úpravu rozměrů přesně podle vašich požadavků.

Postelové rošty

Pro kvalitní spánek je třeba zaměřit se na více faktorů. Velmi důležité jsou totiž také rošty do postele. Těch je celá řada, přičemž se mohou značně lišit. Klasickou volbou jsou nepolohovací lamelové rošty, které se hodí v podstatě pro všechna lůžka. V některých případech je však vhodným řešením také polohovací rošt s latěmi či lamelami, který vám umožní udělat si v posteli ještě větší pohodlí.

Při zařizování nové postele je třeba zaměřit se na celek, nikoliv jen vybrané prvky. Tato investice se vám do budoucna rozhodně vyplatí, nepodceňujte proto výběr jednotlivých produktů.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena