- Komerční sdělení -aktuálně

Revize elektroinstalace aneb kolik stojí kontrola obvodů?

Nemusíte být vystudovanými elektroinženýry nebo elektrikáři, abyste dokázali odhadnout, že elektroinstalace musí podléhat určité péči. Kabely a zařízení připojené do sítě jsou sice moderní, nicméně i tak by měly podléhat pravidelné kontrole hlavně za účelem prevence. To je úkol pro specializovanou společnost a její revizní techniky, pro které revize elektroinstalace nepředstavuje závažnější problém.

Kolik stojí revize elektroinstalace?

Revize elektroinstalace potká alespoň jednou prakticky každého, protože služby revizních techniků je třeba využít při natažení nové kabeláže a elektrospotřebičů. Výchozí revize je také podkladem pro připojení do veřejné sítě, přičemž za tuto službu zaplatíte asi 1 500 Kč. Za kontrolu elektroinstalace v rodinném domě si pak specializovaná společnost účtuje částku 3 000 Kč, ovšem ta se může lišit v závislosti na velikosti konkrétního rodinného domu.

Elektroinstalace ve firmě

Kontroly elektrických obvodů je nutné provádět nejenom v rodinných domech a bytech, ale také ve firmách. Zde je na revize elektroinstalace kladen ještě větší důraz, neboť zaměstnavatel nesmí v žádném případě ohrozit zdraví svých zaměstnanců. Cenové kalkulace jsou u firemních areálů individuální, protože nelze stanovit jednotnou cenu. Každá firma má totiž elektroinstalaci odlišné velikosti a složitosti.

Jak si služby objednat?

Pokud potřebujete provést revizi elektroinstalace, pak se neváhejte obrátit na specializovanou společnost s letitými zkušenostmi. Ta spolupracuje pouze se zkušenými revizními techniky, kteří disponují potřebnými certifikáty a samozřejmostí je u nich také použití moderních diagnostických přístrojů. Jejich služby si pak můžete snadno objednat prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách.

Revize elektroinstalace určitě nepodceňujte. Jakákoliv zanedbaná závada se totiž může proměnit v daleko větší problém, který v nejhorším případě bude ohrožovat lidské zdraví.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena