- Komerční sdělení -aktuálně

Na letní a nezapomenutelnou dovolenou do Harrachova

Přemýšlíte, kam se letos v létě vydat na dovolenou? Prosluněné pláže a horký písek vás nelákají, proto byste rádi zůstali v České republice? Skvělý nápad! I naše země nabízí mnoho krás a zážitků, které můžete poznávat. Jedním z takových míst je Harrachov. Jedná se o město, a také nejznámější turistické středisko v Krkonoších. Nezapomeňte si s předstihem zajistit ubytování v Harrachově. Vybere si každý dle svých požadavků. Kam se v těchto místech vydat na výlet?

Mumlavské vodopády

Kdo do Harrachova zavítá, jistě by měl navštívit Mumlavské vodopády. Nezaujmou pouze dospělé, ale i děti, které si užijí krásnou procházku přírodou. Vodopád se nachází na řece Mumlavě, a i když není nikterak vysoký, nabízí dechberoucí podívanou. Nejvíce vody ve vodopádu se nachází při jarním tání. A pokud se k němu vydáte v zimě, bude voda zamrzlá a stejně udivující jako v teplém období.

Lanovkou na Čertovu horu

V západní části Krkonoš, v Harrachově, se tyčí Čertova hora. Výhledy, které hora nabízí, se vám vryjí do paměti. Ovšem pokud se vám na ni nechce pěšky, nechte se vyvézt lanovkou. Vyjedete z nadmořské výšky 650 metrů a během cesty převýšíte o dalších 370 metrů. Během jízdy můžete zahlédnout mamutí můstek pro lety na lyžích. A pokud budete chtít, z hory se můžete dál vydat pěšky či na kole. Lanovka totiž umí převážet i kola.

Letní koupání

Nádherná horská krajina v Harrachově nabízí i příjemné koupání. Přírodní koupaliště, ve kterém se v létě můžete osvěžit a pořádně zchladit, odpočinout si na louce nebo si zahrát tenis, pingpong, minigolf či něco jiného. Jednoduše řečeno, každý si zde najde přesně to, co má rád. Najdete zde také občerstvení a příjemnou atmosféru.

Jedná se o opravdu nádherné město s kouzelnou a čistou krajinou. A abyste si ji ještě více užili, doporučujeme ubytovat se v jedné z chalup v Harrachově či klidně v malebné roubence.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena