- Komerční sdělení -aktuálně

Pigcasso, malující prase

Když Joane Lefson zachránila měsíční selátko z jatek, brzy si uvědomila, že jde o výjimečné zvíře. Podle Joane začalo prasátko z vlastní vůle malovat plátna v útulku v Jihoafrické republice. 

Nyní je toto dospělé prase známé jako Pigcasso a jedno z jeho děl právě překonalo rekord. Umělecké prase vytvořilo obraz, který byl prodán za zhruba 23 000 dolarů.

„Do malování ji nenutím. Maluje, když chce,“ řekla majitela Pigcassa. „Často jí zabalíme přetížený piknikový koš a ona se mezi tahy štětcem cpe bio jahodami, guavou a popcornem v karamelu. Pro Pigcasso je to prostě prasečí ráj.“

Majitelka talentovaného prasete také doufá, že „nejlepší galerie v New Yorku a Paříži“ budou jednou vystavovat prasečí umění jejího svěřence.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jak rychle se pohybuje či jak dlouho žije lenochod nebo jaké zvíře je vlastně spjato se znamením kozoroh a pak také zda je každý štír jedovatý či nikoliv a jací jsou lidé v tomto znamení.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena