- Komerční sdělení -aktuálně

Jak si zařídit obývací pokoj v přírodním stylu a tón v tónu

Chtěla bych si zařídit obývací pokoj ve stylu „tón v tónu“ spíše v přírodním stylu. Jak na to? Elena, Žilina

Řadí: Martina Deríková, redaktorka

Dobrá volba. Tón v tónu totiž vnáší do prostoru harmonii, jednotlivé zařizovací prvky jsou v souzvuku a nepůsobí rušivě. Přirozenou volbou pro váš přírodní styl je právě zelená barva. Střídání jemných a tlumených odstínů je způsob, jak si vyskládat příjemný obývací pokoj. Vhodnými doplňky ze dřeva, bambusu či ratanu dotvoříte celkový naturální dojem.

Samozřejmě, aby zelené nebylo příliš, doporučuji zkombinovat ji s jemnou šedou, případně s citrónovou žlutou. Obě doplňkové barvy mají nenásilný charakter a uvidíte, jak prostor zútulní. Nebojte se zakomponovat do celkového designu také různé vzory, například na textiliích. Když vás omrzí, snadno je vyměníte za něco jiného. A nezapomeňte na rostliny!

Moderním stylotvorným prvkem, který dodá interiéru osobitý šmrnc, je kombinace dvou koberců. Že jsou z odlišných materiálů, přitom vůbec není na škodu. Právě naopak. Vyzkoušíte?


V obývacím pokoji si můžete vystavit i stavebnice, např. LEGO je populární i mezi dospělími, a velké LEGO stavebnice např. Star wars nebo Harry potter jsou impozantní.


Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena