- Komerční sdělení -aktuálně

Nové designové tapety v nabídce DIEGO

Tapety a různé dekorace na zeď zažívají svoji renesanci. Nezáleží na tom, zda chcete osvěžit atmosféru vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, mezi unikáty designových tapet každý najde svůj oblíbený kus.

Toužíte mít ve vašem pokoji tropickou atmosféru? Rádi byste zpestřili online setkání 3D pozadím? Možná zamýšlíte nad tím, jak vnést přírodu do svého příbytku? Fantazii se meze nekladou, proto se směle pusťte do výběru ideální tapety.

Listové motivy kolem nás vykouzlí veselou, hravou, energickou atmosféru, díky které získává naše kreativita křídla. Listy, rostliny a různé botanické motivy jsou neodmyslitelnými stylovými prvky bytového designu. Nezáleží na tom, jestli se objeví na celé ploše stěn, nebo budou přítomny v našem bytě v podobě drobných předmětů, podstatné je, že patří k nadčasovým, populárním trendům.

Tapeta s 3D geometrickým motivem dodává interiéru moderní vzhled. Stěny v kovových a metalických barvách se dokonale hodí k minimalistickému stylu. Černými doplňky dokážeme vytvořit krásné kontrasty, pastelovými barvami můžeme zjemnit celkový efekt. Barvy stříbrná, šedá a jejich odstíny budou bezpochyby favority letošního roku, mimo jiné také díky výběru Pantone ‚Barva roku‘ 2021.

Do ložnice nebo pracovny je výbornou volbou tapeta s přírodním motivem. Úbočí, lesní krajina a dokonalá bílá oblaka Vám poskytnou útočiště pro domácí relax po dlouhém a náročném dni. Decentní barvy a tvary, stejně jako přírodní motivy působí na nás a naše okolí uklidňující.

Designové tapety v nabídce Diego jsou výjimečné také v tom, že jsou z přírodních materiálů. Vyrábějí se z buničitého vlákna-vliesu, mají mimořádně dobrou rozměrovou a barevnou stabilitu. Dalšími výhodami jsou, že se netrhají, nemačkají se, při rekonstrukci lze odstranit za sucha, beze zbytku. Aplikace na zeď je jednoduchá, přičemž lepidlo stačí nanést pouze na zeď.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena